Juhtkond Tagasi

Juhtkonna vastuvõtuaeg: iga kuu teine teisipäev 09:00-12:00

Indrek Halliste
Peadirektor
Haridustase: kõrgharidus (õigusteadus)
Tel. 605 1711
Mob. 503 0346
E-mail:
indrek.halliste@vet.agri.ee

Olev Kalda
Peadirektori asetäitja
Haridustase: kõrgharidus (veterinaaria); teaduskraad- veterinaarmeditsiini magister
Tel. 605 1713
Mob. 507 6260
E-mail:
olev.kalda@vet.agri.ee

Katrin Reili
Peadirektori asetäitja
Haridustase: kõrgharidus (zooinsener)
Tel. 601 6590 (faks 601 6593)
Mob. 511 6874
E-mail:
katrin.reili@vet.agri.ee
 
Carmen Siitsman                                                                                                           
Kvaliteedijuht                                                                                         
Haridustase:
magister (keemia- ja keskkonnakaitse tehnoloogia)                                                
Mob. 526 3081
E-mail:
carmen.siitsman@vet.agri.ee
 
Heidi Käär                                                                                                           
Kriisijuht                                                                                         
Haridustase:
magister (keskkonnakorraldus ja puhtam tootmine)                                                
Mob. 5663 9346
E-mail:
heidi.kaar@vet.agri.ee
 
Kadi Padur
Haridustase: kõrgharidus (keskkonnakorraldus)
Tel. 605 6891
Mob. 5692 6376
Tegevusala: andmemajandus ja arendustegevus
 
Urmas Niklus
Nõunik
Haridustase: kõrgharidus (loomakasvatussaaduste tootmine)
Mob. 5192 3830
E-mail:
urmas.niklus@vet.agri.ee
Tegevusala: andmemajandus ja arendustegevus
 

Elen Kurvits
Pressiesindaja
Tel. 5865 0594
E-mail:
press@vet.agri.ee

Riina Kallas                                                                                                           
Kommunikatsioonispetsialist                                                                                         
Haridustase:
kõrgharidus
(ajakirjandus)                                                
Mob. 504 1552
E-mail:
riina.kallas@vet.agri.ee

 

                                    
Mob. 510 8561
E-mail:
malle.aleksius@vet.agri.ee

Web by OK Interactive