Kalapüügi- ja turukorralduse osakond Tagasi

Kaija Uuskam
Osakonnajuhataja

Haridustase: kõrgharidus (zooinsener)
Tel. 601 6596
Mob. 533 27 768
E-mail:
kaija.uuskam@vet.agri.ee

Lya Mägi
Nõunik
Haridustase: kõrgharidus
Tel. 679 69 26
E-mail:
lya.magi@vet.agri.ee
Tegevusala: kutselise kalapüügi aruandlus

Ain Zereen
Juhtivspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 601 6595
Mob. 5341 3106
E-mail:
ain.zereen@vet.agri.ee

Ave Raie 
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (raamatupidamine ja rahandus)
Tel. 605 6872
E-mail: 
ave.raie@vet.agri.ee
Tegevusala: piimapõhiste toodete turukorraldus; kanamunade turustamisnormide alane järelvalve

Kairi Sisask
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (bio- ja toiduainete tehnoloogia)
Tel. 605 6884
Mob. 516 7694
Tegevusala: mahenõuete (toit, sööt, kauplemine) järelevalve ja loamenetluse koordineerimine
 
Heiki Pruus (asub Tartus)
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 740 1611
Mob. 5300 5587
Tegevusala: alkoholi ja kaitstud geograafiliste tähiste üle järelevalve jae- ja hulgikaubanduses Lõuna-Eestis

Janne Jõesaar (asub Tartus)
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaarmeditsiin)
Tel. 740 1669
Mob. 527 9586
E-mail:
janne.joesaar@vet.agri.ee
Tegevusala:  mahenõuete ja turustusnormide järelevalve teostamine jae- ja hulgikaubanduses Lõuna-Eestis

Urmas Truuts (asub Jõgeval)
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 772 0203
Mob. 5326 4965
Tegevusala: alkoholi ja kaitstud geograafiliste tähiste üle järelevalve jae- ja hulgikaubanduses Põhja-Eestis
 
Inna Tali (asub Lääne-Virumaal)
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (agronoomia)
Tel. 323 2053
Mob. 5693 0408
Tegevusala: mahenõuete ja turustusnormide järelevalve jae- ja hulgikaubanduses Põhja-Eestis

Vivika Eha 
Juhtivspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (bio- ja toiduainete tehnoloogia)
Tel. 605 1749
Mob. 5569 3935
E-mail:
vivika.eha@vet.agri.ee

Liia Maamägi
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (toiduainete tehnoloogia)
Tel. 605 17 38
Tel. 5669 3183
E-mail:
liia.maamagi@vet.agri.ee
Tegevusala: alkoholiregister

Astrid Aulik
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (raamatukogu hoidja)
Tel. 605 68 78
E-mail:
astrid.aulik@vet.agri.ee
Tegevusala: alkoholiregister

Gunnar Lambing
Juhtivspetsialist
Haridustase: kõrgharidus
Tel. 605 17 17
E-mail:
gunnar.lambing@vet.agri.ee
Tegevusala: kutselise kalapüügi register

Kaidi Kaljula (asub Jõgeval)
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus
Tel. 776 25 83
Mob: 5302 2272

E-mail: kaidi.kaljula@vet.agri.ee
Tegevusala: kutselise kalapüügi register

Peeter Tõnismäe (asub Jõgeval)
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus
Tel. 776 26 08
Mob. 511 3059

E-mail: peeter.tonismae@vet.agri.ee
Tegevusala: kutselise kalapüügi register

Tamara Kõllamets (asub Hiiumaal)
Peaspetsialist
Haridustase: kutseharidus
Tel. 462 20 32
E-mail:
tamara.kollamets@vet.agri.ee
Tegevusala: kutselise kalapüügi register

Margus Ljubimov (asub Pärnus)
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus
Tel. 443 10 76
E-mail:
margus.ljubimov@vet.agri.ee
Tegevusala: kutselise kalapüügi register

Ilona Miller (asub Pärnus)
Peaspetsialist
Haridustase: üldkeskharidus
Tel. 443 10 42
E-mail:
ilona.miller@vet.agri.ee
Tegevusala: kutselise kalapüügi register

Kaie Nuut (asub Saaremaal)
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus
Tel. 453 68 64
E-mail:
kaie.nuut@vet.agri.ee
Tegevusala: kutselise kalapüügi register

Aili Pära (asub Saaremaal)
Peaspetsialist
Haridustase: kutseharidus
Tel. 453 68 64
Mob: 518 9526

E-mail: aili.para@vet.agri.ee
Tegevusala: kutselise kalapüügi register

Andres Oper (asub Viljandimaal)
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus
Tel. 433 62 76
Mob. 506 6997

E-mail: andres.oper@vet.agri.ee
Tegevusala: kutselise kalapüügi register

Irina Belova
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus
Tel. 670 33 25
Mob. 5306 8926

E-mail: irina.belova@vet.agri.ee
Tegevusala: kutselise kalapüügi register

Marilin Koppel
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus
Tel. 679 69 28
E-mail:
marilin.koppel@vet.agri.ee
Tegevusala: kutselise kalapüügi register

Katri Spirka
Peaspetsialist
Haridustase: kutseharidus
Tel. 679 69 20
E-mail:
katri.spirka@vet.agri.ee
Tegevusala: kutselise kalapüügi register

 

Peaspetsialist
Lisainfo: Teenistussuhe ajutiselt peatatud

Peaspetsialist
Lisainfo: Teenistussuhe ajutiselt peatatud


Web by OK Interactive