Toiduosakond Tagasi
Kairi Ramjalg
Osakonnajuhataja
Haridustase: kõrgharidus (bio- ja toiduainetehnoloogia)
Tel. 605 1729
Mob. 529 1662
                                                           
Tiiu Rand
Nõunik
Haridustase:
kõrgharidus (konserveerimise tehnoloogia)
Tel. 605 4766
Mob. 514 2699
E-mail:
tiiu.rand@vet.agri.ee
Tegevusala: toidualane teave (toidu märgistamine, toitumis- ja tervisealased väited)
 
Edward-Tuudor Sooba
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (piimatehnoloogia)
Tel. 605 1723
Mob. 526 3086
E-mail:
edward.sooba@vet.agri.ee
Tegevusala: piima ja piimapõhiste toodete käitlemine, toidu vedu 

Kristi Kadak
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (liha ja lihasaaduste tehnoloog)
Tel. 605 1726
Mob. 506 1073
E-mail:
kristi.kadak@vet.agri.ee
Tegevusala: liha ja lihatoodete käitlemine                                                                              

Marika Urke
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (konserveerimise tehnoloogia)
Tel. 605 1728
Mob. 533 29598
E-mail:
marika.urke@vet.agri.ee
Tegevusala: käitlemisettevõtte enesekontrollilaboratooriumid, laboratooriumite volitamine

Jelena Sõgel
Peaspetsialist

Haridustase: kõrgharidus (tervisekaitsearst)
Tel. 605 6895 
Mob. 517 5895
E-mail: 
jelena.sogel@vet.agri.ee                                                                                                      
Tegevusala: zoonooside seire

Merle Laurimaa
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (keemia- ja keskkonnakaitse tehnoloogia)
Mob. 5196 2698
E-mail:
merle.laurimaa@vet.agri.ee                                                                                                     
Tegevusala: elusloomade ja loomse toidu saasteainete seire, muna ja mee käitlemine

Kersti Ehandi 
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (bio- ja toiduainete tehnoloogia)
Tel. 605 1727
Mob.
E-mail:
kersti.ehandi@vet.agri.ee
Tegevusala: kala ja kalatoodete käitlemine, eraelamus toidu käitlemine

Eve Rehelem
Juhtivspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (bioloogia)
Tel.
Mob. 536 26199
E-mail:
eve.rehelem@vet.agri.ee
Tegevusala: toiduohutuse laboratoorsete uuringute seire-ja kontrollprogrammid

Airika Salumets
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (toidutehnika ja tootearendus)
Tel. 605 4765
Mob. 5694 1551
E-mail:
airika.salumets@vet.agri.ee
Tegevusala: GMO, eritoidud, uuendtoit ja toidulisandid

Haridustase: kõrgharidus (toiduainete tehnoloogia)
Tel. 605 1721
Mob. 5689 8772
Tegevusala: mitteloomse toidu ja kombineeritud toidu käitlemine
 
Kadi Kuusk
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (toidutehnika ja tootearendus)
Tel. 605 4758
Mob. 5365 3860
Tegevusala: toiduhügieen (jaekaubandus ja toitlustamine)
 
Katrin Jõgi
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (toidutehnika ja tootearendus)
Mob. 5198 5233
Tegevusala: toiduhügieen (TKM ja hulgimüük)
 
Marii-Heleen Juks
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (lihatehnoloogia)
Mob. 5333 0757
E-mail:
marii-heleen.juks@vet.agri.ee
Tegevusala: e-kaubandus

Kristi Kallip                                                                                                                            
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (piimatehnoloogia)
Mob. 5680 7128
E-mail:
kristi.kallip@vet.agri.ee
Tegevusala: taimekaitsevahendite ning saaste- ja lisaainete järelevalve ning seire

Peaspetsialist
Lisainfo: 
teenistussuhe ajutiselt peatatud

Peaspetsialist
Lisainfo: teenistussuhe ajutiselt peatatud


Web by OK Interactive