Harjumaa keskus Tagasi

Väike-Paala 3, 11415 Tallinn
Tel 658 0420
Faks 658 0422
E-mail:
info.harju@vet.agri.ee
Vastuvõtuaeg : Tööpäevadel 8:00-14:00

Harjumaa keskuses töötavad peamiselt ametnikud. Teenistujatel, kes töötavad töölepingu alusel on nime taga märge (TL).

10. septembrist 2018. a asub Harjumaa keskus Veterinaar- ja Toiduameti keskasutuse hoones aadressil Väike-Paala 3, esimese korruse ruumides.

Vladimir Vahesaar
Juhataja
Haridustase: kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 658 0421
Mob. 507 3926
E-mail:
vladimir.vahesaar@vet.agri.ee

Arvi Raie                     
Peaspetsialist

Haridustase: kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 658 0433
Mob. 5657 0038
E-mail: 
arvi.raie@vet.agri.ee
Tegevusala: loomatervishoid, loomakaitse ja kauplemine

Mairi End (TL)
Peaspetsialist
Haridustase: keskeriharidus (toiduainete tehnoloog)
Tel:  658 0420
Mob. 5349 8671
E-mail:
mairi.end@vet.agri.ee
Tegevusala: asjaajamine

Laine Jaansalu (TL)
Peaspetsialist
Haridustase: keskeriharidus (tehnik)
Tel:  658 0430
E-mail:
laine.jaansalu@vet.agri.ee 
Tegevusala: asjaajamine

Pille Edovald
Juhtivspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (toiduainete töötlemise insener)
Mob. 5342 0819
E-mail:
pille.edovald@vet.agri.ee
Tegevusala: toidu käitlemine

Mari Parik                                                                 
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (loomaarst)
Tel. 658 0432
Mob. 5699 7479
E-mail:
mari.parik@vet.agri.ee
Tegevusala: RASFF kontaktisik; kala eksport; eraelamus toidu valmistamine; mahetoidu käitlemine

Urmas Saron
Peaspetsialist
Haridustase:
 kõrgharidus (zootehnik)
Tel. 658 0433
Mob. 513 1163
E-mail:
urmas.saron@vet.agri.ee
Tegevusala: loomakaitse

Riho Kaselo
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (veterinaaria)
Tel.
Mob. 
E-mail:
riho.kaselo@vet.agri.ee
Tegevusala: paikne veterinaarteenistus Raasiku Lihatööstus/Triigi Seakasvatuse Tapamaja

Ljudmila Bokova
Peaspetsialist
Haridustase:
 kõrgharidus (veterinaaria)
Tel.
Mob. 5886 6001
E-mail:
ljudmila.bokova@vet.agri.ee
Tegevusala: loomatervishoid, loomakaitse, kauplemine        

Viktoria Barotova 
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (arst-hügieenik-epidemioloog)
Tel.
Mob. 506 8420
E-mail:
viktoria.barotova@vet.agri.ee
Tegevusala: toiduhügieen (jaekaubandus ja toitlustamine)

Evi Kanarik
Peaspetsialist
Haridustase:
kesk-eri (sanitaarvelsker)
Tel.
Mob. 5331 7004
E-mail:
evi.kanarik@vet.agri.ee
Tegevusala: toiduhügieen (jaekaubandus ja toitlustamine) 

Tõnu Hirsik
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria)
Tel.
Mob. 521 2147
E-mail:
tonu.hirsik@vet.agri.ee
Tegevusala: piimahügieen, mahepõllumajandus

Rita Otstavel
Peaspetsialist

Haridustase: kõrgharidus (veterinaaria)
Tel.
Mob. 5650 3141
E-mail:
rita.otstavel@vet.agri.ee
Tegevusala: lihahügieen, muna, mesi

Ingrid Seppar
Peaspetsialist 
Haridustase: 
kõrgharidus (konserveerimise tehnoloogia)
Tel.
Mob. 5349 2822
E-mail:
ingrid.seppar@vet.agri.ee
Tegevusala: toiduhügieen (jaekaubandus ja toitlustamine)

Juri Vohmin 
Peaspetsialist
Haridustase:
 kõrgharidus (sanitaarhügieen arst)
Tel.
Mob. 5331 3198
E-mail: 
juri.vohmin@vet.agri.ee 
Tegevusala: toiduhügieen (jaekaubandus ja toitlustamine)

Tatjana Nurk
Peaspetsialist
Haridustase:
 kõrgharidus (kalatoodete tehnoloogia)
Tel.
Mob. 521 9776
E-mail:
tatjana.nurk@vet.agri.ee
Tegevusala: toiduhügieen (jaekaubandus ja toitlustamine)

Külli Jõgi 
Peaspetsialist
Haridustase:
 rakenduskõrgharidus (tervisekaitse)
Tel. 
Mob. 5349 1876
E-mail: 
kulli.jogi@vet.agri.ee 
Tegevusala: toiduhügieen (jaekaubandus ja toitlustamine)

Anneli Alle 
Peaspetsialist
Haridustase:
 rakenduskõrgharidus (tervisekaitse)
Tel. 
Mob. 5349 3441
E-mail: 
anneli.alle@vet.agri.ee 
Tegevusala: toiduhügieen (jaekaubandus ja toitlustamine)

Mare Kasvandik 
Peaspetsialist
Haridustase:
 kõrgharidus (konserveerimise tehnoloogia)
Tel. 
Mob. 5349 9802
E-mail: 
mare.kasvandik@vet.agri.ee 
Tegevusala: mitteloomse toidu hügieen(töötlemine ja ladustamine)

Heili Kibar
Peaspetsialist
Haridustase:
keskeriharidus
Tel. 658 0432
Mob. 514 3557
E-mail:
heili.kibar@vet.agri.ee
Tegevusala: kalahügieen

Indrek Moppel
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria)
Tel.
Mob. 516 6287
E-mail:
indrek.moppel@vet.agri.ee
Tegevusala: toiduhügieen (jaekaubandus ja toitlustamine, ladustamine)

Taissa Tombu 
Peaspetsialist
Haridustase:
 rakenduslik kõrgharidus (tervisekaitsespetsialist)
Tel.
Mob. 5348 9242
E-mail:
taissa.tombu@vet.agri.ee 
Tegevusala: toiduhügieen (jaekaubandus ja toitlustamine)

Liivi Unt 
Peaspetsialist
Haridustase:
 kõrgharidus(ühiskondliku toitlustamise tehnoloogia organiseerimine)
Tel. 
Mob. 5331 5423
E-mail:
liivi.unt@vet.agri.ee 
Tegevusala: toiduhügieen (jaekaubandus ja toitlustamine)

Siiri Vahter 
Peaspetsialist
Haridustase:
 rakenduskõrgharidus(bioanalüütik)
Tel.
Mob. 5349 6243                                                                         
E-mail: 
siiri.vahter@vet.agri.ee 
Tegevusala: toiduhügieen (jaekaubandus ja toitlustamine)

Kertu Vint  
Peaspetsialist 
Haridustase: kõrgharidus (bio- ja toiduainete tehnoloogia)
Tel.
Mob. 5344 9743
E-mail:
kertu.vint@vet.agri.ee
Tegevusala: toiduhügieen (jaekaubandus ja toitlustamine)

Žanna Lill  
Peaspetsialist
Haridustase:
 kõrgharidus (bio- ja toiduainete tehnoloogia)
Tel.
Mob. 5333 5228
E-mail: zanna.lill@vet.agri.ee

Tegevusala: toiduhügieen (jaekaubandus ja toitlustamine)

Tiit Saar  
Peaspetsialist
Haridustase:
 kõrgharidus (veterinaaria)
Tel.
Mob. 515 4613
E-mail:
tiit.saar@vet.agri.ee
Tegevusala: paikne järelevalveametnik AS HKScan Estonia

Kristi Gruft
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (ärijuhtimine)
Tel:
Mob: 5697 0745
Tegevusala: mitteloomse toidu hügieen (töötlemine ja ladustamine)

Irina Zimina 
Peaspetsialist
Haridustase:
 rakenduskõrgharidus (tervisekaitse)
Tel. 
Mob. 5334 5627
E-mail: 
irina.zimina@vet.agri.ee 
Tegevusala: toiduhügieen (jaekaubandus ja toitlustamine, mahepõllumajandus)

Ello Lepman 
Peaspetsialist
Haridustase: keskeriharidus(veterinaaria)
Tel.

Mob. 5629 6712
E-mail: 
ello.lepman@vet.agri.ee 
Tegevusala: toiduhügieen (jaekaubandus ja toitlustamine)

Kristina Koroljak
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (liha-ja piimatehnoloogia)
Tel.
Mob. 5347 5891
E-mail: 
kristina.koroljak@vet.agri.ee
Tegevusala: toiduhügieen (jaekaubandus ja toitlustamine)
 
Tiia Tõnts
Peaspetsialist
Haridustase:kõrgharidus (konserveerimise tehnoloogia)
Tel.
Tegevusala: mitteloomse toidu hügieen (töötlemine ja ladustamine)
 
Killu Leet
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (toidutehnika ja tootearendus)
Tel.
Mob. 5303 2931
E-mail:
killu.leet@vet.agri.ee
Tegevusala: toiduhügieen (jaekaubandus ja toitlustamine)
 
Marii-Heleen Juks
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (lihatehnoloogia)
Mob. 5333 0757
E-mail:
marii-heleen.juks@vet.agri.ee
Tegevusala: toiduhügieen (jaekaubandus ja toitlustamine)
 
Raivo Koppel
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (veterinaararst)
Tel. 658 0433
Mob. 5691 1326
E-mail:
raivo.koppel@vet.agri.ee
Tegevusala: loomade ja loomsete saadustega kauplemine, farmide kontroll, ulukite töötlemine
 
Merike Veske
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (piimatehnoloogia)
Mob. 5346 6245
E-mail:
merike.veske@vet.agri.ee
Tegevusala: toiduhügieen (jaekaubandus ja toitlustamine)
 
Triin Tohver
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (loomaarst)
Mob. 5629 5215
E-mail:
triin.tohver@vet.agri.ee
Tegevusala: paikne järelevalveametnik AS HKScan Estonia
 
Peaspetsialist
Lisainfo: Teenistussuhe ajutiselt peatatud
 
Peaspetsialist
Lisainfo: Teenistussuhe ajutiselt peatatud
 
Peaspetsialist
Lisainfo: Teenistussuhe ajutiselt peatatud
 
Peaspetsialist
Lisainfo: Teenistussuhe ajutiselt peatatud

Peaspetsialist
Lisainfo: teenistussuhe ajutiselt peatatud

Web by OK Interactive