Pärnumaa keskus Tagasi

Haapsalu mnt 86, 80010  Pärnu
Tel. 44 71614
Faks 44 71610
E-mail:
info.prn@vet.agri.ee
Vastuvõtuaeg : Iga kuu esimesel esmaspäeval 10:00-13:00

Pärnumaa keskuses töötavad peamiselt ametnikud. Teenistujatel, kes töötavad töölepinguga on nime taga märge (TL).

Raivo Mogilnõi
Juhataja
Haridustase: kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 44 71 611
Mob. 516 8983
E-mail:
raivo.mogilnoi@vet.agri.ee

Riina Sibrits (TL)
Peapetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (põllumajandusökonoomika)
Tel. 44 71 614
E-mail:
riina.sibrits@vet.agri.ee
Tegevusala: asjaajamine

Ants Tiido
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 44 71 612
Mob. 5330 5972
E-mail:
ants.tiido@vet.agri.ee
Tegevusala: kalahügieen

Marve Reinsalu
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 44 71 616
Mob. 5330 5976
E-mail:
marve.reinsalu@vet.agri.ee
Tegevusala: piimahügieen

Ingrid Hall
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (tehnoloog)
Tel. 44 71 613
Mob. 5330 5978
E-mail:
ingrid.hall@vet.agri.ee
Tegevusala: mitteloomse toidu hügieen

Kalmer Saat
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (tehnoloog)
Tel. 44 71 613
Mob. 5330 5973
E-mail:
kalmer.saat@vet.agri.ee
Tegevusala: mitteloomse toidu hügieen

Hans Sibrits
Peaspetsialist
Haridustase:
  kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 44 71 615
Mob. 526 9825
E-mail:
hans.sibrits@vet.agri.ee
Tegevusala: loomatervishoid

Imbi Kenk 
Peaspetsialist
Haridustase:
  kõrgharidus (piimatehnoloogia)
Tel. 44 71 617
Mob. 5309 0877
E-mail:
imbi.kenk@vet.agri.ee
Tegevusala: toiduohutus (jaekaubandus ja toitlustus)

Kadri Toots 
Peaspetsialist
Haridustase:
  kõrgharidus (konserveerimise tehnoloogia)
Tel. 44 71 618
Mob. 5302 0125
E-mail:
kadri.toots@vet.agri.ee
Tegevusala: toiduohutus (jaekaubandus ja toitlustus)

Siiri Merisaar
Peaspetsialist
Haridustase:
keskeriharidus (toiduainete tehnoloogia)
Tel. 44 71 618 
Mob. 5309 0610
E-mail: 
siiri.merisaar@vet.agri.ee   
Tegevusala: toiduohutus (jaekaubandus, toitlustus) 
toiduga kokkupuutuvate materjalide käitlemise järelevalve Pärnu, Viljandi ja Raplamaal

Anu Karuse 
Peaspetsialist
Haridustase: keskeriharidus (toiduainete tehnoloogia)
Tel. 44 71 617 
Mob. 5309 0654
E-mail: 
anu.karuse@vet.agri.ee 
Tegevusala: toiduohutus (jaekaubandus, toitlustus)

Anna Järvelaid 
Peaspetsialist 
Haridustase:
 kõrgharidus (veterinaarmeditsiin)
Tel. 44 71 616 
Mob. 526 9826
E-mail:
anna.jarvelaid@vet.agri.ee 
Tegevusala: liha-,kala-,munahügieen, seire 

Marina Klaassen
Peaspetsialist 
Haridustase:
 kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 44 71 615
Mob. 5330 5974
E-mail:
marina.klaassen@vet.agri.ee
Tegevusala: loomakasvatusettevõtete kontroll

Marika Juhani
Peaspetsialist 
Haridustase:
 kõrgharidus (veterinaaria)
Mob. 5307 0758
E-mail: 
marika.juhani@vet.agri.ee
Tegevusala: paikne veterinaatteenistus OÜ Karjamõisa Lihatööstus/Salu Tapamaja

Liia Lumi
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 5303 0585
Tegevusala: tapahügieeni ja loomakasvatusettevõtete konrtoll

Lisainfo: paike veterinaarteenistus Lepiku Lihatööstus/ Märjamaa Lihatööstus


Web by OK Interactive