Hiiumaa - Saaremaa keskus Tagasi

Hiiumaa - Saaremaa keskuse asukoht Hiiumaal:

Hiiu mnt 3, 92101 Käina
Tel 46 22 030
Faks 46 22 031
E-mail:
info.hiiu@vet.agri.ee 
Vastuvõtuaeg : Iga kuu viimasel reedel 9:00-12:00

Hiiumaa - Saaremaa keskuse asukoht Saaremaal:

Kohtu 10, Kuressaare, Saaremaa vald, Saare maakond 93812
Tel 45 31 403
Faks 45 31 273
E-mail:
info.saare@vet.agri.ee

Hiiumaa - Saaremaa keskuses töötavad peamiselt ametnikud. Teenistujatel, kes töötavad töölepinguga on nime taga märge (TL).

Jüri Lauter (asub Hiiumaal)
Juhataja
Haridustase: kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 46 22 030
Mob. 507 9946
E-mail: 
juri.lauter@vet.agri.ee

Priit Jõelaid (asub Saaremaal)
Juhtivspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (põllumajandussaaduste tootmine ja turustamine); teaduskraad - magister aianduse erialal
Tel. 45 24 149
Mob. 5668 1176
E-mail:
priit.joelaid@vet.agri.ee
Tegevusala: lihahügieen

Maret Raudsepp (TL) (asub Hiiumaal)
Peaspetsialist
Haridustase:
keskeriharidus (meditsiin)
Tel. 46 22030
E-mail:
maret.raudsepp@vet.agri.ee
Tegevusala: asjaajamine

Maie Vikerpuur (asub Hiiumaal)
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria); teaduskraad - veterinaarmeditsiini magister
Tel. 46 22 030
Mob. 5697 9710
E-mail:
maie.vikerpuur@vet.agri.ee
Tegevusala: toiduhügieen (tööstused)

Marianne Heinsoo (asub Hiiumaal)
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (konserveerimise tehnoloogia)
Tel. 46 22 030
Mob. 5697 9709
E-mail: 
marianne.heinsoo@vet.agri.ee
Tegevusala: toiduohutus (jaekaubandus ja toitlustamine)

Piibe Kivisilla (asub Hiiumaal)
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 46 22 030
Mob. 5697 9708
E-mail:
piibe.kivisilla@vet.agri.ee
Tegevusala: loomatervishoid, loomakaitse

Toivo Jürisson (asub Saaremaal)
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 45 31 273
Mob. 5038279
E-mail:
toivo.jurisson@vet.agri.ee

Anne Tohv (TL) (asub Saaremaal)
Peaspetsialist
Haridustase: keskeriharidus (raamatupidamine)
Tel. 45 31 403
E-mail:
anne.tohv@vet.agri.ee
Tegevusala: asjaajamine

Andro Jürisson (asub Saaremaal)
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 45 33 501
Mob. 526 8188 
E-mail:
andro.jurisson@vet.agri.ee
Tegevusala: loomatervishoid, loomakaitse

Ilona Metsrand (asub Saaremaal)
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (meditsiin)
Tel. 45 31 464
Mob. 526 8189
E-mail:
ilona.metsrand@vet.agri.ee
Tegevusala: mitteloomse toidu hügieen, piimahügieen, toiduveod

Mare Kool (asub Saaremaal)
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 45 31 404
Mob. 5648 8313
E-mail:
mare.kool@vet.agri.ee
Tegevusala: kala- ja kalatoodete järelevalve

Marje Peling (asub Saaremaal)
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (ühiskondliku toitlustamise tehnoloogia ja organiseerimine)
Tel. 45 33 426
Mob. 523 8279
E-mail:
marje.peling@vet.agri.ee
Tegevusala: toiduohutus (jaekaubandus ja toitlustamine)

Tiiu Tammik (asub Saaremaal)
Peaspetsialist
Haridustase:  kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 45 33 427
Mob. 5668 1175
E-mail:
tiiu.tammik@vet.agri.ee
Tegevusala: toiduohutus (jaekaubandus ja toitlustamine)

Tatjana Enno (asub Saaremaal)
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (veterinaaria)
E-mail: 
tatjana.enno@vet.agri.ee 
Tegevusala: lihahügieen
Lisainfo: paikne veterinaarteenistus Saarema Lihatööstus OÜ

Rein Ravik (asub Saaremaal)
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 45 24 117
E-mail:
rein.ravik@vet.agri.ee
Tegevusala: lihahügieen
Lisainfo: paikne veterinaarteenistus Saaremaa Lihatööstus OÜ

Kaidi Sau  (asub Saaremaal)
Spetsialist
Haridustase: keskeriharidus (kondiiter)
Tel. 45 24 117
E-mail: 
kaidi.sau@vet.agri.ee
Tegevusala: lihahügieeni spetsialisti abi 
Lisainfo: paikne veterinaarteenistus Saaremaa Lihatööstus OÜ

Kersti Kukk (asub Saaremaal)
Spetsialist
Haridustase: keskeriharidus (veterinaaria)
Tel. 45 24 117
E-mail:
kersti.kukk@vet.agri.ee 
Tegevusala: lihahügieeni spetsialisti abi
Lisainfo: paikne veterinaarteenistus Saaremaa Lihatööstus OÜ

Raja Troskin (asub Saaremaal)
Spetsialist
Haridustase: keskeriharidus (veterinaaria)
Tel. 45 24 117
E-mail:
raja.troskin@vet.agri.ee 
Tegevusala: lihahügieeni spetsialisti abi
Lisainfo: paikne veterinaarteenistus Saaremaa Lihatööstus OÜ

Reet Ravik (asub Saaremaal)
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 5372 1404
Tegevusala: tapaeelne ja tapajärgne ekspertiis tapamajas, karjade kontroll
Lisainfo: paikne veterinaarteenistus FIE Juta Valge 11/03

Aili Viin (asub Saaremaal)
Pespetsialist
Haridustase: kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 5394 8606
Tegevusala: tapaeelne ja tapajärgne ekspertiis tapamajas, karjade kontroll
Lisainfo: paikne veterinaarteenistus OÜ Saare Uluk


Web by OK Interactive