Läänemaa - Raplamaa keskus Tagasi

Läänemaa - Raplamaa keskuse asukoht Läänemaal:

Jaani 8,  90502 Haapsalu
Tel. 47 24  795, Fax 47 24 793
E-mail:
info.rapla.lm@vet.agri.ee
Vastuvõtuaeg : Esmaspäev 9:00-12:00

Läänemaa - Raplamaa keskuse asukoht Raplas:

Kuusiku tee 6, 79511 Rapla
Tel/faks 489 2590
E-mail:
info.rapla.lm@vet.agri.ee
Vastuvõtuaeg : Tööpäevadel 9:00-13:00

Läänemaa - Raplamaa keskuses töötavad peamiselt ametnikud. Teenistujatel, kes töötavad töölepinguga on nime taga märge (TL).

Aavo Lumi
Läänemaa - Raplamaa keskuse juhataja
Haridustase: kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 47 24  790
Mob. 516 9817
E-mail:
aavo.lumi@vet.agri.ee

Monika Vaidla
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 489 2592
Mob. 5349 5200
E-mail:
monika.vaidla@vet.agri.ee
Tegevusala: lihahügieen, piimahügieen

Riina Mahla
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 47 24  795
Mob. 52 68877
E-mail:
riina.mahla@vet.agri.ee
Tegevusala: lihahügieen, piimahügieen

Tõnu Erik
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 47 24  792
Mob. 56631259
E-mail:
tonu.erik@vet.agri.ee
Tegevusala: loomakaitse- ja loomatervishoid

Tea Saak
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (konserveerimise tehnoloogia)
Tel. 47 24  793
Mob. 55 686479
E-mail:
tea.saak@vet.agri.ee
Tegevusala: mitteloomse toidu hügieen, kalahügieen

Annela Kuhi 
Peaspetsialist
Haridustase:
 kõrgharidus (toiduainete tehnoloogia)  
Tel.  47 24  794
Mob. 516 8257
E-mail:
annela.kuhi@vet.agri.ee 
Tegevusala: toiduohutuse järelvalve

Katrin Nurmsalu 
Peaspetsialist
Haridustase:
 kõrgharidus (toiduainekeemia ja tehnoloogia insener)
Tel.  47 24  794
Mob. 5292 426
E-mail:
katrin.nurmsalu@vet.agri.ee 
Tegevusala: toiduohutuse järelvalve

Urve Lätt
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (veterinaaria)
Mob. 53494019
Tegevusala:
tapahügieeni ja loomakasvatusettevõtete kontroll
Lisainfo: paiknemine veterinaarteenistuses AS Linnamäe Lihatööstus

Hele-Mall Erik
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (veterinaaria)
Mob. 53857756
Tegevusala:
tapahügieeni ja loomakasvatusettevõtete kontroll
Lisainfo: paiknemine veterinaarteenistuses OÜ Fazenda

Küllike Ponkin 
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (toiduainete tehnoloogia)
Tel. 48 92593
Mob. 526 9788
E-mail:
kullike.ponkin@vet.agri.ee
Tegevusala: mitteloomse toidu hügieen, muna ja mee käitlemine

Riina Kaukver 
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 48 92591
E-mail:
riina.kaukver@vet.agri.ee
Tegevusala: loomatervishoid ja loomakaitse

Anne Kuusing
Spetsialist
Haridustase:
keskeriharidus
E-mail:
anne.kuusing@vet.agri.ee
Tegevusala: lihahügieeni spetsialisti abi

Merike Mihkeles
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (kalatoodete tehnoloogia)
Tel. 489 2593
Mob. 517 6795
E-mail: 
merike.mihkeles@vet.agri.ee
Tegevusala: toiduohutuse järelvalve

Anu Emberg
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (liha- ja piimasaaduste tehnoloogia)
Tel. 489 2593
Mob. 526 3599
E-mail:
anu.emberg@vet.agri.ee
Tegevusala: jaekaubandus ja toitlustamine

Andrus Pajur
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 5301 0182
Mob. 
Tegevusala: tapaeelne ja tapajärgne ekspertiis tapamajas, karjade kontroll

Lisainfo: paiknemine veteinaarteenistuses Kehtna Mõisa LT/ Frank Kutter/ Toosikannu uluki töötlemiskeskus

Mare Ärmpalu (TL)
Peaspetsialist
Haridustase: keskharidus
Tel. 489 2519
E-mail: 
mare.armpalu@vet.agri.ee
Tegevusala: asjaajamine

 

Vanermspetsialist
Lisainfo:
teenistussuhe ajutiselt peatatud


Web by OK Interactive