Läänemaa - Raplamaa keskus Tagasi

Läänemaa - Raplamaa keskuse asukoht Läänemaal:

Jaani 8,  90502 Haapsalu
Tel. 47 24  795, Fax 47 24 793
E-mail:
info.rapla.lm@vet.agri.ee
Vastuvõtuaeg : Esmaspäev 9:00-12:00

Läänemaa - Raplamaa keskuse asukoht Raplas:

Kuusiku tee 6, 79511 Rapla
Tel/faks 489 2590
E-mail:
info.rapla.lm@vet.agri.ee
Vastuvõtuaeg : Tööpäevadel 9:00-13:00

Läänemaa - Raplamaa keskuses töötavad peamiselt ametnikud. Teenistujatel, kes töötavad töölepinguga on nime taga märge (TL).

Aavo Lumi
Läänemaa - Raplamaa keskuse juhataja
Haridustase: kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 47 24 790 Haapsalus
Tel. 48 92 590 Raplamaal
Mob. 516 9817

E-mail: aavo.lumi@vet.agri.ee

Riina Mahla (asub Haapsalus)
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 47 24  795
Mob. 52 68877
E-mail:
riina.mahla@vet.agri.ee
Tegevusala: lihahügieen

Tõnu Erik (asub Haapsalus)
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 47 24  792
Mob. 56631259
E-mail:
tonu.erik@vet.agri.ee
Tegevusala: loomakaitse- ja loomatervishoid

Tea Saak (asub Haapsalus)
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (konserveerimise tehnoloogia)
Tel. 47 24  793
Mob. 55 686479
E-mail:
tea.saak@vet.agri.ee
Tegevusala: mitteloomse toidu hügieen, kalahügieen

Annela Kuhi (asub Haapsalus)
Peaspetsialist
Haridustase:
 kõrgharidus (toiduainete tehnoloogia)  
Tel.  47 24  794
Mob. 516 8257
E-mail:
annela.kuhi@vet.agri.ee 
Tegevusala: toiduohutuse järelvalve

Katrin Nurmsalu (asub Haapsalus)
Peaspetsialist
Haridustase:
 kõrgharidus (toiduainekeemia ja tehnoloogia insener)
Tel.  47 24  794
Mob. 5292 426
E-mail:
katrin.nurmsalu@vet.agri.ee 
Tegevusala: toiduohutuse järelvalve

Urve Lätt (asub Haapsalus)
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (veterinaaria)
Mob. 53494019
Tegevusala:
tapahügieeni ja loomakasvatusettevõtete kontroll
Lisainfo: paiknemine veterinaarteenistuses AS Linnamäe Lihatööstus

Hele-Mall Erik (asub Haapsalus)
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (veterinaaria)
Mob. 53857756
Tegevusala:
tapahügieeni ja loomakasvatusettevõtete kontroll
Lisainfo: paiknemine veterinaarteenistuses OÜ Fazenda

Monika Soots (asub Raplas)
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 489 2592
Mob. 5349 5200
E-mail:
monika.soots@vet.agri.ee
Tegevusala: piimahügieen

Küllike Ponkin (asub Raplas)
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (toiduainete tehnoloogia)
Tel. 48 92593
Mob. 526 9788
E-mail:
kullike.ponkin@vet.agri.ee
Tegevusala: mitteloomse toidu hügieen, muna ja mee käitlemine

Riina Kaukver (asub Raplas)
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 48 92591
E-mail:
riina.kaukver@vet.agri.ee
Tegevusala: loomatervishoid ja loomakaitse

Anne Kuusing
(asub Raplas)
Spetsialist
Haridustase:
keskeriharidus
E-mail:
anne.kuusing@vet.agri.ee
Tegevusala: lihahügieeni spetsialisti abi

Merike Mihkeles (asub Raplas)
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (kalatoodete tehnoloogia)
Tel. 489 2593
Mob. 517 6795
E-mail: 
merike.mihkeles@vet.agri.ee
Tegevusala: toiduohutuse järelvalve

Anu Emberg (asub Raplas)
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (liha- ja piimasaaduste tehnoloogia)
Tel. 489 2593
Mob. 526 3599
E-mail:
anu.emberg@vet.agri.ee
Tegevusala: jaekaubandus ja toitlustamine

Andrus Pajur (asub Raplas)
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 5301 0182
Mob. 
Tegevusala: tapahügieeni ja loomakasvatusettevõtete kontroll

Lisainfo: paiknemine veteinaarteenistuses Kehtna Lihatööstus OÜ ja Frank Kutter OÜ

Mare Ärmpalu (TL) (asub Raplas)
Peaspetsialist
Haridustase: keskharidus
Tel. 489 2519
E-mail: 
mare.armpalu@vet.agri.ee
Tegevusala: asjaajamine

 

Vanermspetsialist
Lisainfo:
teenistussuhe ajutiselt peatatud


Web by OK Interactive