Võrumaa keskus Tagasi

Võrumõisa tee 4 , 65555 Võru linn
Tel/faks 78 24051
E-mail:
info.voru@vet.agri.ee
Vastuvõtuaeg : Iga kuu esimesel esmaspäeval 13:00-16:00

Võrumaa keskuses töötavad peamiselt ametnikud. Teenistujatel, kes töötavad töölepinguga on nime taga märge (TL).

Inge Saavo
Juhataja
Haridustase: kõrgharidus (veterinaaria); teaduskraad - toiduteaduse kutsemagister 
Tel. 78 24051
Mob. 5086934
E-mail:
inge.saavo@vet.agri.ee

Lola Vall (TL)
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (majandus)
Tel. 78 23490
E-mail:
lola.vall@vet.agri.ee
Tegevusala: asjaajamine, raamatupidamine

Kaire Siidra 
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (piimatehnoloogia)
Tel. 78 23490
Mob. 53315275
E-mail:
kaire.siidra@vet.agri.ee
Tegevusala: mitteloomse toidu hügieen, mahetooted, transport, alkohol, turukorraldus

Tiina Suumann 
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria)
Tel.  782 1445
Mob.  5331 5283
E-mail:
tiina.suumann@vet.agri.ee
Tegevusala: loomse toidu järelevalve, saasteained

Elle Horn 
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria)
Tel.  782 1445
Mob.  503 2667
E-mail:
elle.horn@vet.agri.ee
Tegevusala: loomatervishoid, loomakaitse

Tiiu Tamm 
Peaspetsialist 
Haridustase:
kõrgharidus; teaduskraad - sotsiaaltöö kutsemagister
Tel.  782 3490
Mob.  53312426
E-mail:
tiiu.tamm@vet.agri.ee
Tegevusala: jaekaubandus-ja toitlustusettevõtete järelevalve

Raivo Suumann
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (veterinaaria)
Tegevusala: tapahügieeni kontroll
Lisainfo: paikne veterinaarteenistus Jaagumäe OÜ väiketapamaja/ Nursi tapamaja T125


Web by OK Interactive