Jõgevamaa - Tartumaa keskus Tagasi
Jõgeva - Tartumaa keskuse asukoht Tartus:
Tähe 4, 51010 Tartu
Tel 740 1208
E-mail:
info.tartu@vet.agri.ee
Vastuvõtuaeg : tööpäevadel 08:00-16:00
 
Jõgeva - Tartumaa keskuse asukoht Jõgeval:
Ravila 10, 48306 Jõgeva
Tel/faks 77 20200
E-mail:
info.jogeva@vet.agri.ee
Vastuvõtuaeg : Iga kuu esimene esmaspäev 09:00-11:00

Jõgevamaa - Tartumaa keskuses töötavad peamiselt ametnikud. Teenistujatel, kes töötavad töölepingu alusel on nime taga märge (TL).
 
Anneli Kask (asub Tartus)
Jõgeva - Tartumaa keskuse juhataja
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 740 1208
Mob. 522 9588
E-mail:
anneli.kask@vet.agri.ee

Heiki Pruus (asub Tartus)
Juhtivspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 740 1611
Mob. 5300 5587
E-mail:
heiki.pruus@vet.agri.ee

Arbo Kepp (asub Jõgeval)
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 77 20206
Mob. 5331 1393
E-mail:
arbo.kepp@vet.agri.ee
Tegevusala: loomatervis, loomakaitse

An˛elika Valgepea (TL) (asub Jõgeval)
Peaspetsialist
Haridustase:
keskharidus
Tel. 77 20 200
E-mail:
anzelika.valgepea@vet.agri.ee
Tegevusala: asjaajamine

Aleksei Lizin (asub Jõgeval)
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 77 20205
Mob. 5184927
E-mail:
aleksei.lizin@vet.agri.ee
Tegevusala: liha-ja kalahügieen

Virve Muser (asub Jõgeval)
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 77 20204
Mob. 53264567
E-mail:
virve.muser@vet.agri.ee
Tegevusala: piima ja muna hügieen, saasteainete seire

Rita Mäemuru (asub Jõgeval)
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (liha- ja piimasaaduste tehnoloogia)
Tel. 77 20202 Mob.
5827 8909
E-mail: rita.maemuru@vet.agri.ee
Tegevusala: mitteloomse toidu hügieen, mahepõllumajandus, toiduveod

Helve Tuulma (asub Jõgeval)
Peaspetsialist
 
Haridustase:  kesk-eriharidus(sanitaar-velsker)
Tel. 77 20207
Mob. 5128205
E-mail: 
helve.tuulma@vet.agri.ee
Tegevusala : toiduohutus (jaekaubandus ja toitlustuses)

Urmas Truuts (asub Jõgeval)
Peaspetsialist 
Haridustase:  kõrgharidus(veterinaaria)
Tel. 77 20203
Mob. 53264965
E-mail: 
urmas.truuts@vet.agri.ee
Tegevusala : mitteloomse toidu hügieen, RASFF

Liivi Põldma (asub Jõgeval)
Peaspetsialist
Haridustase: kõrgharidus (veterinaaria)
Mob. 5309 3913
E-mail:
liivi.poldma@vet.agri.ee
Tegevusala: liha- ja tapahügieen

Tiina Vilimäe (asub Jõgeval)
Peaspetsialist
Haridustase:  kõrgharidus(veterinaaria)
Mob. 533 02365
E-mail: 
tiina.vilimae@vet.agri.ee
Tegevusala : lihahügieen: paikne veterinaarteenistus OÜ Ankoed

Peeter Kukk (asub Tartus)
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 740 0440
Mob. 527 9609
E-mail:
peeter.kukk@vet.agri.ee
Tegevusala: loomakaitse

Toomas Kalja (asub Tartus)
Peaspetsialist
Haridustase: 
kõrgharidus (veterinaarmeditsiin)
Tel. 740 0440
Mob. 505 3393
E-mail:
toomas.kalja@vet.agri.ee 
Tegevusala: loomatervishoid


Malle Kreos (TL) (asub Tartus)
Peaspetsialist
Haridustase:
 kesk-eri (zootehnik)
Tel. 740 0820
E-mail:
malle.kreos@vet.agri.ee
Tegevusala: asjaajamine

Olga Vassiljev (asub Tartus)
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaarmeditsiin, toiduhügieen ja veterinaarkontroll)
Tel. 740 1669
Mob. 5341 6323
E-mail:
olga.vassiljev@vet.agri.ee
Tegevusala: kala ja kalatoodete hügieen, munahügieen, jaekaubandus

Anu Kasesalu (asub Tartus)
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 740 0551
Mob. 522 0653
E-mail:
anu.kasesalu@vet.agri.ee
Tegevusala: lihahügieen, jaekaubandus

Janne Jõesaar (asub Tartus)
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaarmeditsiin)
Tel. 740 1669
Mob. 527 9586
E-mail:
janne.joesaar@vet.agri.ee
Tegevusala:  piim ja piimatoodete käitlemine, mahepõllumajanduslik käitlemine, toidu vedu

Virve Puusepp (asub Tartus)
Peaspetsialist 
Haridustase:  
rakenduslik kõrgharidus (tervisekaitse spetsialist)
Tel. 740 1146   
Mob. 5326 9923
E-mail:
virve.puusepp@vet.agri.ee
Tegevusala: toiduhügieen(jaekaubandus ja toitlustus)

Alla Ikkonen (asub Tartus)
Peaspetsialist
Haridustase:  
kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 740 1146  
Mob. 5300 6127
E-mail:
alla.ikkonen@vet.agri.ee
Tegevusala: toiduohutus

Margit Kirk (asub Tartus)
Peaspetsialist 
Haridustase:
kõrgharidus (piimatehnoloogia)
Tel. 740 1145   
Mob. 527 9547
E-mail:
margit.kirk@vet.agri.ee
Tegevusala: mitteloomse toiduhügieen, toitlustus ja jaekaubandus

Sirle Hermet (asub Tartus)
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria)
Tel. 740 0229
Mob. 504 7521
E-mail:
sirle.hermet@vet.agri.ee
Tegevusala: toiduhügieen (jaekaubandus)

Kristiina Lindenberg (asub Tartus)
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (toiduainete tehnoloogia)
Tel. 740 0140
Mob. 525 0954
E-mail:
kristiina.lindenberg@vet.agri.ee
Tegevusala: toiduhügieen (jaekaubandus ja toitlustus)

Kadi Margens (asub Tartus)
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (lihatehnoloogia)
Tel. 740 0229
Mob. 5302 9616
E-mail: 
kadi.margens@vet.agri.ee
Tegevusala: jaekaubandus ja toitlustus

Reet Pender (asub Tartus)
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (liha ja lihasaaduste tehnoloogia)
Tel. 740 1145  
Mob. 
5306 2867
E-mail: 
reet.pender@vet.agri.ee
Tegevusala: toiduhügieen (mitteloomne)

Annika Õkva (asub Tartus)
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaarmeditsiin)
Tel. 740 0551
Mob. 527 9388
E-mail: 
annika.okva@vet.agri.ee
Tegevusala: liha- ja tapahügieen, eraelamus toidu käitlemine

Väino Miil (asub Tartus)
Peaspetsialist
Haridustase:
kõrgharidus (veterinaaria) 
Mob.
519 94543

E-mail:  vaino.miil@vet.agri.ee
Tegevusala: tapahügieeni ja loomakasvatusettevõtete kontroll Tartumaal: paikne veterinaarteenistus OÜ SF Pandivere

Peaspetsialist
Lisainfo: Teenistussuhe ajutiselt peatatud

Peaspetsialist
Lisainfo: Teenistussuhe ajutiselt peatatud


Web by OK Interactive