Uudised ja teated
Kutsika soetamisel tuleb olla tähelepanelik
16-07-2018 - Loom on pereliige, kes vajab hoolt ja tähelepanu. Üheks populaarsemaks lemmikuks on kindlasti koer. Soovides, et ühiselt veedetud hetked pakuksid rõõmu ja positiivseid emotsioone võimalikult pikaks ajaks, on oluline viia end k ... »»»

Mesilaste pidamisega kaasneb kohustus mesitarud registreerida
13-07-2018 - Mesindus on üha populaarsem tegevusala, millega tegeletakse nii oma tarbeks kui turustamise eesmärgil. Ometi puudub paljudel inimestel teadmine, et isegi ühe mesitaru pidamisega kaasneb kohustus see tegevus registreerida. Mainitud nõue on k ... »»»

Teadlikkust veebipoodides kohustusliku toidualase teabe esitamisest tuleb tõsta
09-07-2018 - Veterinaar- ja Toiduamet kontrollis käesoleva aasta esimesel poolaastal varasemast põhjalikumalt kauplejaid, kes müüvad toitu (sh toidulisandeid) veebipoes. Tulemustest selgus, et probleeme esines ligikaudu 80% valimisse kuulunud e-poodidest.Veterinaar- ja Toiduameti toiduosakonna juhataja Heneli Lambi sõnul o ... »»»

Lemmikloomadega reisimisel tuleb olla tähelepanelik
06-07-2018 - Suvi on reisimiste aeg ja paljud inimesed soovivad välisriikidesse kaasa võtta ka lemmikloomad. Selleks, et vältida ootamatusi ning pidada kinni kehtestatud reeglitest, tasub end nõuetega aegsasti kurssi viia. ... »»»

Veterinaar- ja Toiduamet: Eesti piimatootjatele on uued välisturud avatud
05-07-2018 - Veterinaar- ja Toiduameti kaasabil võivad neli Eesti piimatootjat varsti hakata oma toodangut eksportima Hiina ja Tšiilisse. Kolm ettevõtet said kantud Tšiili, ning üks Hiina impordiluba omavate ettevõtete registrisse. Seeläbi on AS Solbritt ai ... »»»

Web by OK Interactive