Uudised ja teated
OÜ Sanlind kõikide farmide munad võivad olla saastunud salmonella bakteriga
09-10-2018 - Veterinaar- ja Toiduamet (VTA) annab teada, et OÜ Sanlind kõikidest farmidest pärinevad munad võivad olla saastunud salmonella bakteriga. Munad on tarbijale ohutud, kui neid toidu valmistamisel kuumtöödelda.Uus võimalik saastumine puudutab OÜ Sanlind poolt turustatavaid mune, ... »»»

Tänasest muutub Muuga sadama veterinaar- ja toidukontrolli piiripunkti lahtioleku aeg
05-10-2018 - Muuga sadama veterinaar- ja toidukontrolli piiripunkti on nüüdsest avatud kella 8.00–20.00. Seni oli Muuga sadama piiripunkt avatud ööpäev läbi. Muudatus puudutab peamiselt loomsete saaduste impordiga tegelevaid isikuid. Lahtioleku aja ümberkorralduse tõttu tuleb ettev&otild ... »»»

Veterinaar- ja Toiduamet annab teada võimalikest saastunud munadest
03-10-2018 - Veterinaar- ja Toiduamet (VTA) annab teada, et OÜ Sanlind kahest farmist pärinevad munad võivad olla saastunud salmonella bakteriga. Munad on tarbijale ohutud, kui neid toidu valmistamisel kuumtöödelda.Võimalik saastumine võ ... »»»

Täna on ülemaailmne marutaudi päev
28-09-2018 - Maailmas sureb aastas hinnanguliselt vähemalt 60 000 inimest marutaudi. Iga kümne minuti tagant sureb üks inimene. Enamus neist on lapsed, kes on saanud koeralt hammustada.Eestis on koerte ja kasside regulaarne marutaudi vastu vaktsineerimine kohustu ... »»»

Lõppes sügisene metsloomade marutaudivastane vaktsineerimine
24-09-2018 - Veterinaar- ja Toiduamet (VTA) lõpetas laupäeval sügisese rebaste ja kährikute marutaudivastase vaktsineerimise Venemaaga piirnevatel aladel.Marutaudi taaslevimise takistamiseks Eestisse viib VTA kaks korda aastas läbi metsloomade marutaudivastase vaktsiini külvamist ohustatud piirialadel. ... »»»

Web by OK Interactive