Uudised ja teated
Silo ja heina müümisel tuleb Veterinaar- ja Toiduametile esitada majandustegevusteade
17-08-2018 - Seoses silo ja heina hinnatõusuga ning müügiga välisturgudele tuletab Veterinaar- ja Toiduamet meelde, et taimse sööda esmatootmisest, mille alla kuulub ka heina kasvatamine ning sileerimine, on sööda tootmise ja turustamisega tegeleval isikul koh ... »»»

Veterinaar- ja Toiduameti kohalike asutuste ümberkorraldamine tagab tõhusama juhtimise
09-08-2018 - Maaeluministri määrus Veterinaar- ja Toiduameti kohalike asutuste ümberkorraldamisest ja nende tegevuse lõpetamisest on saadetud eelnõude infosüsteemi (EIS) kooskõlastusringile. ... »»»

Sigade Aafrika katku leiud metssigadel 2018. aastal
07-08-2018 - Sigade Aafrika katku puudutav teave on koondatud veebilehele www.seakatk.ee ning küsimusi ja infot taudikahtlusega loomadest saab jätta VTA vihjetelefonile 605 4750.Ajavahemikul 31. juuli - 6. august diagnoositi siga ... »»»

Veterinaar- ja Toiduamet: Toiduohutuse aitab tagada teadlik käitumine
02-08-2018 - Suvi on suurepärane aastaaeg erinevate koosviibimiste ja seikluste planeerimiseks ning elluviimiseks. Muuhulgas võetakse seltskondlikult ette jalutuskäike loodusesse ja peetakse piknikuid. Lisaks on populaarseks tegevuseks koduhoovides grillida ning rannas käia, kus meelepärane söögi- ja joogipoolis kaasas. P ... »»»

Eelteavitus
30-07-2018 - Augustikuu teises pooles kolib Harjumaa veterinaarkeskus Veterinaar- ja Toiduameti keskasutuse hoonesse. Harjumaa keskus hakkab paiknema aadressil Väike-Paala 3, esimese korruse ruumides. Täpse kolimispäeva selgumisel täpsustame üle, kuidas korraldatakse proovide vastuvõtmine jms, mis puudutab klientidega seonduva ... »»»

Web by OK Interactive