Uudised ja teated
Veterinaar- ja Toiduamet annab teada, et toode Golden Stevia tegelik koostis erineb etiketil toodust
21-05-2019 - Veterinaar- ja Toiduamet on alustanud menetlust Golden Stevia OÜ suhtes seoses veebilehel www.goldenstevia.ee müügiks pakutava tootega, mida reklaamitakse kui 100% naturaalset magusainet. Paraku tootest Golden Stevia võetud proovi analüüsi tulemus näitab, et toote koos ... »»»

Veterinaar- ja Toiduamet korraldab eriti ohtliku loomataudi õppuse
21-05-2019 - Veterinaar- ja Toiduamet korraldab 22. mail Tartu vallas, Kukulinna külas asuva Jampo sigala territooriumil suu- ja sõrataudi regionaalse õppuse. Terve päeva kestev õppus koosneb väli- ja staabiõppusest, mille käigus mängitakse läbi eriti ohtliku loomataudi t&otild ... »»»

Lõppes kevadine metsloomade marutaudivastane vaktsineerimine
18-05-2019 - Veterinaar- ja Toiduamet (VTA) lõpetas laupäeval kevadise rebaste ja kährikute marutaudivastase vaktsineerimise Venemaaga piirnevatel aladel.Marutaudi taaslevimise takistamiseks Eestisse viib VTA kaks korda aastas läbi metsloomade marutaudivastase vaktsiini külvamist ohustatud piirialadel. Marutaudivastast vakts ... »»»

Täna lõppeb rebaste ja kährikute suukaudse marutaudivastase vaktsiini külvamine Ida-Virumaal ja Põlvamaal ning jätkub homme Tartumaal
17-05-2019 - Rebaste ja kährikute suukaudseks vaktsineerimiseks kasutatakse spetsiaalseid peibutussöötasid, mille välimine osa koosneb kalajahul põhinevast tahkest massist ja mille sisse on peidetud kapseldatud marutaudi vedelvaktsiin. Vaktsiinsööt ega selles sisalduv kahjutustatud marutaudi viirus ei ole ohtlik.Va ... »»»

Veterinaar- ja Toiduamet kontrollib suvel laatasid ja muid avalikke üritusi
16-05-2019 - Veterinaar- ja Toiduameti käesoleva aasta üheks prioriteetseks tegevuseks on avalikel üritustel, tänavatel ja maanteede äärsete kauplejate järelevalve. See tähendab seda, et ametnikud kontrollivad erinevaid müügikohti, et veenduda toidu müügi nõuetekohasuses. ... »»»

Web by OK Interactive