Uudised ja teated
Veterinaar- ja Toiduameti Võrumaa keskus vajab loomatauditõrje toimingute tegemiseks veterinaararsti kaasabi
07-12-2018 - Veterinaar- ja Toiduameti Võrumaa keskus vajab 2019. aastal kutsetegevuse loaga veterinaararstide kaasabi Võru maakonnas: koerte ja kasside marutaudivastasel vaktsineerimisel ning transmissiivse spongiformse ... »»»

Kuidas tunda ära “imetoodet”?
06-12-2018 - Veterinaar- ja Toiduamet (VTA) annab teada “imetoodetest”, mida reklaamitakse toidulisanditena, mis lubavad uskumatuid tulemusi ning ravivat toimet. Ometi ei ole nende müük Eestis seaduslik. Toidulisandite turule viimisest tuleb teavitada VTA-d. Selle tegemata jä ... »»»

Veterinaar- ja Toiduameti Jõgevamaa-Tartumaa keskus vajab loomatauditõrje toimingute tegemiseks veterinaararsti kaasabi
06-12-2018 - Veterinaar- ja Toiduameti Jõgevamaa-Tartumaa keskus vajab 2019. aastal kutsetegevuse loaga veterinaararstide kaasabi Tartu ja Jõgeva maakonnas: koerte ja kasside marutaudivastasel vaktsineerimisel ning transmissiiv ... »»»

Sigade Aafrika katku leiud metssigadel 2018. aastal
05-12-2018 - Sigade Aafrika katku puudutav teave on koondatud veebilehele www.seakatk.ee ning küsimusi ja infot taudikahtlusega loomadest saab jätta VTA vihjetelefonile 605 4750.Ajavahemikul 27. november - 3. detsember diagnoosit ... »»»

Veterinaar- ja Toiduamet tuvastas toidu võltsimise
28-11-2018 - Veterinaar- ja Toiduamet tuvastas viie tootja hakklihast linnuliha kasutamise, ehkki märgistusel puudus sellekohane teave. Toidu koostise muutmine parandusteta etiketil on toidu võltsimine.Veterinaar- ja Toiduamet (VTA) teostas saabunud vihje tõttu septembris ning oktoobris suunatud kontrolli. Järe ... »»»

Web by OK Interactive