Language switcher

Sa oled siin

Vastuvõtuajad maakondades

Harjumaa – Tallinn

Aadress: Väike-Paala 3, 11415 Tallinn, Harjumaa
Faks: 679 6925

Peaspetsialistid:

Irina Belova, irina.belova@vet.agri.ee, tel 670 3325 / 5306 8926
Katri Spirka, katri.spirka@vet.agri.ee, tel 679 6920 / 5309 3116
Marilin Koppel, marilin.koppel@vet.agri.ee, tel 679 6928 /5343 8116

Vastuvõtt: esmaspäev  kell 10.00–12.00
                teisipäev     kell 13.00–15.00
                neljapäev    kell 10.00–12.00
Muudel aegadel toimub vastuvõtt eelneval kokkuleppel.

 

Läänemaa – Haapsalu

Aadress: Jaani 10, 90502 Haapsalu, Läänemaa

Peaspetsialistid:

Kaie Nuut, kaie.nuut@vet.agri.ee, tel 453 6864 / 5911 1271
Janika Sarantšuk,  janika.sarantsuk@vet.agri.ee, tel 453 6864 / 518 9526
Vastuvõtt 2020. a: alltoodud kuupäevadel kell 10.00–15.00.

Jaanuar – 07. ja 23.
Veebruar – 06. ja 20.
Märts – 05. ja 19.
Aprill – 07.
Mai – 05.
Juuni – 09.
Juuli – 07.
August – 06.

Saaremaa – Kuressaare

Aadress: Kohtu 10, 93812 Kuressaare, Saaremaa

Peaspetsialistid:

Kaie Nuut, kaie.nuut@vet.agri.ee, tel 453 6864 / 5911 1271
Janika Sarantšuk,  janika.sarantsuk@vet.agri.ee, tel 453 6864 / 518 9526

Vastuvõtt:   esmaspäev  kell 09.00–12.00
                 kolmapäev   kell 13.00–16.00
                 reede          kell 09.00–12.00
Muudel aegadel toimub vastuvõtt eelneval kokkuleppel. 

Hiiumaa – Kärdla

Aadress: Leigri väljak 5, 92412 Kärdla, Hiiumaa

Peaspetsialist:

Tamara Kõllamets, tamara.kollamets@vet.agri.ee, tel 462 2032 / 5689 3996

Vastuvõtt: esmaspäev  kell 9.00–12.00 ja kell 13.00–16.00
               neljapäev    kell 9.00–12.00 ja kell 13.00–16.00

 

Ida-Virumaa

Vajalike toimingute tegemiseks palume kokku leppida juhtivspetsalisti Gunnar Lambinguga,  gunnar.lambing@vet.agri.ee, tel 514 5627 või Harju keskuse töötajatega tel 670 332 / 679 6920 / 5306 8926 / 5309 3116 (Irina Belova, irina.belova@vet.agri.ee; Katri Spirka, katri.spirka@vet.agri.ee)

 

Jõgevamaa – Jõgeva

Aadress: Ravila 10, 48306 Jõgeva, Jõgevamaa

Peaspetsialistid:

Kaidi Kaljula, kaidi.kaljula@vet.agri.ee, tel 776 2583 / 5302 2272
Peeter Tõnismäe, peeter.tonismae@vet.agri.ee, tel 776 2608 / 511 3059
Vastuvõtt: kokkuleppel (soovitatav ette helistada)

Lääne-Virumaa

Vajalike toimingute tegemiseks palume kokku leppida juhtivspetsialisti  Gunnar Lambinguga, gunnar.lambing@vet.agri.ee, tel 514 5627 või või Harju keskuse töötajatega tel 670 332 / 679 6920 / 5306 8926 / 5309 3116 (Irina Belova, irina.belova@vet.agri.ee; Katri Spirka, katri.spirka@vet.agri.ee)

 

Pärnumaa – Pärnu

Aadress: Paul Kerese 4, 80014 Pärnu, Pärnumaa

Peaspetsialistid:

Margus Ljubimov, margus.ljubimov@vet.agri.ee, tel 443 1076 / 508 4312
Ilona Miller, ilona.miller@vet.agri.ee, tel 443 1042 / 5357 6760

Vastuvõtt: esmaspäev  kell 10.00–12.00
                teisipäev     kell 13.00–15.00
                kolmapäev  kell 10.00–12.00
                neljapäev    kell 13.00–15.00
Muudel aegadel toimub vastuvõtt eelneval kokkuleppel. 

Valgamaa – Valga

Aadress: Aia 17, 68203 Valga, Valgamaa

Peaspetsialist:

Andres Oper, andres.oper@vet.agri.ee, tel 433 6276 / 506 6997
Vastuvõtt: iga kuu 5. kuupäev (v.a nädalavahetused) kell 14.00–16.00

Viljandimaa – Viljandi

Aadress: Vabaduse plats 4, 71020 Viljandi, Viljandimaa
Faks: 433 3086

Peaspetsialist:

Andres Oper, andres.oper@vet.agri.ee, tel 433 6276 / 506 6997
Vastuvõtt: kokkuleppel

Võrumaa – Võru

Aadress: Katariina 7, 65608 Võru, Võrumaa
Faks: 433 3086

Peaspetsialist:

Andres Oper, andres.oper@vet.agri.ee, tel 433 6276 / 506 6997
Vastuvõtt: iga kuu 5. kuupäev (v.a nädalavahetused) kell 10.00–12.00

Kaugpüük ja kalalaevaregister

Kaugpüük
Harjumaa – Tallinn
Aadress: Väike-Paala 3, 11415 Tallinn, Harjumaa
Peaspetsialist: Marilin Koppel, marilin.koppel@vet.agri.ee, tel 679 6928 / 5343 8116

Kalalaevaregister
Taotlusi võtavad vastu kõik maakondlikud keskused.

Kalalaevaregistri arvestus, aruandlus ja korrastamine
Jõgevamaa – Jõgeva
Aadress: Ravila 10, 48306 Jõgeva, Jõgevamaa
Peaspetsialist: Kaidi Kaljula, kaidi.kaljula@vet.agri.ee, tel 776 2583 / 5302 2272

 

Kalalaevatunnistuste väljastamine
Harjumaa – Tallinn
Aadress: Väike-Paala 3, 11415 Tallinn, Harjumaa
Kontakt: juhtivspetsialist Gunnar Lambing, lambing@vet.agri.ee, tel 514 5627

Viimati uuendatud: 22. September 2020