Language switcher

Sa oled siin

Vastuvõtuajad maakondades

Harjumaa – Tallinn

Aadress: Väike-Paala 3, 11415 Tallinn, Harjumaa
Faks: 679 6925

Peaspetsialistid:

Irina Belova, irina.belova@vet.agri.ee, tel 670 3325, 5306 8926
Katri Spirka, katri.spirka@vet.agri.ee, tel 679 6920
Marilin Koppel, marilin.koppel@vet.agri.ee, tel 679 6928
Vastuvõtt: igal tööpäeval kell 8.30–15.30

Läänemaa – Haapsalu

Aadress: Jaani 10, 90502 Haapsalu, Läänemaa

Peaspetsialistid:

Kaie Nuut, kaie.nuut@vet.agri.ee, tel 518 9526
Aili Pära, aili.para@vet.agri.ee, tel 518 9526
Vastuvõtt 2019. a: alltoodud kuupäevadel kell 10.00–15.00.

September – 05. ja 19.
Oktoober – 08. ja 29.
November – 05. ja 26.
Detsember – 05.

Saaremaa – Kuressaare

Aadress: Kohtu 10, 93812 Kuressaare, Saaremaa

Peaspetsialistid:

Kaie Nuut, kaie.nuut@vet.agri.ee
Aili Pära, aili.para@vet.agri.ee
tel 453 6864 / 518 9526
Vastuvõtt: igal tööpäeval kell 10.00–16.00

Hiiumaa – Kärdla

Aadress: Leigri väljak 5, 92412 Kärdla, Hiiumaa

Peaspetsialist:

Tamara Kõllamets, tamara.kollamets@vet.agri.ee, tel 462 2032
Vastuvõtt: esmaspäeval ja neljapäeval 9.00–12.00 ja 13.00–16.00

Ida-Virumaa

Vajalike toimingute tegemiseks palume kokku leppida juhtivspetsalisti Gunnar Lambinguga,  gunnar.lambing@vet.agri.ee, tel 514 5627

või Harju keskuse töötajatega tel 679 6927.

Jõgevamaa – Jõgeva

Aadress: Ravila 10, 48306 Jõgeva, Jõgevamaa

Peaspetsialistid:

Kaidi Kaljula, kaidi.kaljula@vet.agri.ee, tel 776 2583 / 5302 2272
Peeter Tõnismäe, peeter.tonismae@vet.agri.ee, tel 776 2608 / 511 3059
Vastuvõtt: kokkuleppel (soovitatav ette helistada)

Lääne-Virumaa

Vajalike toimingute tegemiseks palume kokku leppida juhtivspetsialisti  Gunnar Lambinguga, gunnar.lambing@vet.agri.ee, tel 514 5627 või Harju keskuse töötajatega tel 679 6927.

Pärnumaa – Pärnu

Aadress: Paul Kerese 4, 80014 Pärnu, Pärnumaa

Peaspetsialistid:

Margus Ljubimov, margus.ljubimov@vet.agri.ee, tel 443 1076
Ilona Miller, ilona.miller@vet.agri.ee, tel 443 1042
Vastuvõtt: Tööpäeviti 9.00–12.00 ja 13.00–16.00, reedel 9.00-12.00 ja 13.00-15.00

Valgamaa – Valga

Aadress: Aia 17, 68203 Valga, Valgamaa

Peaspetsialist:

Andres Oper, andres.oper@vet.agri.ee, tel 433 6276 / 506 6997
Vastuvõtt: iga kuu 5. kuupäev (v.a nädalavahetused) kell 14.00–16.00

Viljandimaa – Viljandi

Aadress: Vabaduse plats 4, 71020 Viljandi, Viljandimaa
Faks: 433 3086

Peaspetsialist:

Andres Oper, andres.oper@vet.agri.ee, tel 433 6276 / 506 6997
Vastuvõtt: kokkuleppel

Võrumaa – Võru

Aadress: Katariina 7, 65608 Võru, Võrumaa
Faks: 433 3086

Peaspetsialist:

Andres Oper, andres.oper@vet.agri.ee, tel 433 6276 / 506 6997
Vastuvõtt: iga kuu 5. kuupäev (v.a nädalavahetused) kell 10.00–12.00

Kaugpüük ja kalalaevaregister

Kaugpüük
Harjumaa – Tallinn
Aadress: Väike-Paala 3, 11415 Tallinn, Harjumaa
Peaspetsialist: Marilin Koppel, marilin.koppel@vet.agri.ee, tel 679 6928

Kalalaevaregister
Taotlusi võtavad vastu kõik maakondlikud keskused.

Kalalaevatunnistuste väljastamine
Harjumaa – Tallinn
Aadress: Väike-Paala 3, 11415 Tallinn, Harjumaa
Kontakt: juhtivspetsialist Gunnar Lambing, lambing@vet.agri.ee, tel 514 5627

Viimati uuendatud: 13. September 2019