Language switcher

Sa oled siin

Veterinaar- ja Toiduameti juhi tähtajalise nõunikuna töötab Ago Pärtel

2. Märts 2020 - 15:29

Seoses töökoormuse suurenemisega asub peadirektori nõunikuna alates 2. märtsist tööle Ago Pärtel.

VTA peadirektori asetäitja peadirektori ülesannetes Katrin Reili tõi välja, et Ago on tänu oma varasema kogemusega ameti juhtimisel suurepärane valdkonnaspetsialist. „Uuel nõunikul on väga suur kogemus veterinaaria ja toidu valdkonnas, mis sai otsustavaks ka kandidaadi valikul. Meil on hea meel, et Ago on taas tagasi toetamas ametit eesmärkide elluviimisel,“ ütles Reili.

Nõuniku peamisteks tööülesanneteks on koostöö korraldamine teiste riigiasutuste ja koostööpartneritega, partnerite kaasamine ennetustegevuseks nii loomatervise kui toidu valdkonnas, kliendinõukoja töö koordineerimine, teostada loomatervise valdkonna korraldamise analüüs ja korraldada ühendameti ühendamist ettevalmistavad tegevused oma valdkonnas.

„Nõuniku ametikoha konkursile laekus kaks avaldust. Kandidaatidega viidi läbi vestlused ning vestluse tulemusena ja kandidaatide eelnevat erialast töökogemust hinnates langetati otsus Ago kasuks,“ selgitas Reili valiku tegemise protsessi.

Ago Pärtel on lõpetanud EPA loomaarstiteaduskonna, töötanud Riigi Veterinaarametis peaspetsialistina ning ametit juhtinud aastatel 1996–2015.

Veel uudiseid samal teemal

18.05.2020|Veterinaar- ja Toiduamet

Veterinaar- ja Toiduamet otsib volitatud veterinaararste

Konkursil osaleja peab vastama veterinaarkorralduse seaduse § 11 sätestatud nõudmistele, s.o. omama kehtivat veterinaararsti kutsetegevuse luba ning:

18.05.2020|Veterinaar- ja Toiduamet

Lõppes kevadine metsloomade marutaudivastane vaktsineerimine

Veterinaar- ja Toiduamet (VTA) lõpetas laupäeval kevadise rebaste ja kährikute marutaudivastase vaktsineerimise Venemaaga piirnevatel aladel.