Language switcher

Sa oled siin

Veterinaar- ja Toiduametil on uus koduleht

26. Juuni 2019 - 11:10

Alates kolmapäevast, 26. juunist on Veterinaar- ja Toiduametil uus kodulehekülg, mis on varasemaga võrreldes mitmekülgsem ja selgema ülesehitusega.

"Amet peab oluliseks teabe jagamist eesmärgiga suurendada kodanike ja ettevõtjate teadlikkust toidu ja selle käitlemise ning loomade heaolu- ja tervise ning kalanduse teemadel," ütles ameti peadirektori asetäitja Katrin Reili.

Koduleht on üles ehitatud kolmes suuremas plokis „Toit“, „Loom“, „Kalandus“ ning eraldi on esilehel välja toodud, kuidas alustada toidu, loomade ja kalapüügiga. Kodanikule suunatud rubriik puudutab toiduohutust üldiselt, samuti on seal juttu toidulisanditest, taimekaitsevahendite jääkidest jm. Lisaks on kodulehel infot loomade haiguste ja inimesi puudutavate zoonooside ning salmonelloosi kohta. Samuti on lahti seletatud, kuidas lemmikloomadega reisida.

Töögrupis osalesid Katrin Reili Airika Salumets, Edward-Tuudor Sooba, Katrin Valgma, Vivika Eha, Tarmo Sikk, Riina Kallas, Elen Kurvits, Heidi Käär, Kristi Ulla, Innar Kull. Kodulehe töögruppi juhtinud peadirektori asetäitja Katrin Reili tänab kõiki, kes osalesid uue kodulehe loomisel ja kutsub kõiki töötajaid ja lehekülastajaid uue kodulehega tutvuma ning tagasisidet andma. Tagasisidet saab esitada meiliaadressile riina.kallas@vet.agri.ee.